Nasze marki

Austriacka legenda

Od 1964 w Mattighofen

Nowoczesne technologie

Elektryczne i analogowe rowery z carbonu oraz lekkich stopów aluminium

Gwarancja jakości

Niezawodność na lata

Niesamowity design

Stylistyka i wykonanie wyrózniające się z tłumu

KTM rozwija się od dziesięcioleci by stać się jednym z istotnych graczy na globalnym rynku rowerowym. KTM obecnie jest producentem oferującym pełną gamę rowerów wraz z szerokim spektrum rowerów o napędzie elektrycznym.

Jedna rzecz jednak nigdy się nie zmieniła: KTM nadal buduje rowery w swojej siedzibie w Mattighofen i ma prawo do używania symbolu – Made in Austria.
www.ktm-bikes.at

Gwarancja jakości

Produkowany w Niemczech, Wülfrath

Ponad 70 lat na rynku

Niezmiennie na topie

Szeroka oferta pojazdów

Jeździki, hulajnogi, rowerki biegowe, rowery dziecięce

Bezpieczne Dzieciństwo

Marka PUKY jest obecna w Polsce od roku 2010. Przez ten czas zapewniła sobie opinię firmy, która na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i komfort dzieci.

Dobieramy najwyższej jakości sprawdzone komponenty. Dzięki temu pojazdy PUKY® charakteryzują się dużą trwałością. Dostępność oryginalnych części zamiennych dodatkowo gwarantuje pełną satysfakcję, dlatego nasze pojazdy są tak chętnie kupowane przez rodziców.
Pojazdy PUKY® są projektowane, konstruowane i produkowane w Niemczech, co gwarantuje wysoką jakość tych produktów. Znak „Made in Germany” gwarantuje najwyższą jakość. www.puky.de/pl/home/

Submarka PUKY

Wysokogatunkowe rowery dla starszych dzieciaków

Rowery górskie

Pierwszorzędne komponenty oraz przemyślane geometrie

20", 24" oraz 27,5"

Pełna gama rowerów młodzieżowych

Nie wystarczy, pomniejszyć duży rower lub powiększyć rowerek dziecięcy. Zaprojektowanie młodzieżowego roweru górskiego musi uwzględniać specyficzny zestaw parametrów a dzięki wieloletniemu doświadczeniu inżynierów z PUKY mamy świadomość, że jest to team, który stworzy lekkie i dobrze zaprojektowane rowery MTB, które niekoniecznie muszą być drogie, za to na pewno przeznaczone są dla młodzieży. Seria X-COADY to rowery zaprojektowane dla młodych rowerzystów, wyposażone odpowiednio do stopnia ich zaawansowania. Wysoką jakość oraz bardzo dobre parametry wagowe gwarantuje PUKY. Więcej informacji o EIGHTSHOT znajdziesz na: www.eightshot.com

Opatentowany system

Twistlock

Techologia TWIST, PUSH, VACUUM, HERMETIC

Dla wielu zastosowań i sportów - każdy znajdzie coś dla siebie

Bidony, uchwyty i torebki rowerowe

Coraz większa oferta akcesoriów rowerowych, sportowych oraz commute

Ponad 10 milionów kasków rowerowych wyposażonych jest w magnetyczne zapięcia, które uczyniły FIDLOCK rozpoznawalną marką w branży rowerowej.
Przetestowana idea zapięcia FIDLOCK, zapięcie magnetyczne połączone z zabezpieczeniem mechanicznym, wreszcie uwolniło bidon od koszyka.
FIDLOCK TWIST wyróżnia się innowacyjnością i łatwą obsługą. Dodatkowe
akcesoria umożliwiają zamontowanie bidonu (i nie tylko) w każdym miejscu na ramie.
www.fidlock.com

Scroll to top